Меню

Активація Apple CarPlay | Android Auto у Львові


З року в рік мобільні телефони стають все популярнішими. Ми використовуємо їх вдома, на роботі та під час подорожей. Вони стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, адже щодня ми користуємося своїми пристроями для слухання музики, читання новин, спілкування з близькими, перегляду фільмів та навіть у робочих цілях.

Завдяки сучасним мобільним технологіям ми маємо можливість з'єднатися з нашим автомобілем. Технології Android Auto та Apple CarPlay дозволяють нам керувати всіма необхідними додатками для водія прямо з екрану автомобіля, при цьому управління може здійснюватися за допомогою штатних кнопок. Play Market та App Store пропонують завантажити додаткові навігаційні карти, такі як Waze або Google Maps, та багато інших корисних додатків.

Наші послуги включають:

- Активація CarPlay/Android Auto на оригінальних екранах;
- Активація бездротового CarPlay.

Тепер вам не потрібно відволікатися під час поїздки, щоб відповісти на дзвінок, керувати навігацією, змінювати музику, відправляти або отримувати повідомлення та багато іншого. Ви також можете контролювати аксесуари HomeKit прямо з панелі, наприклад, відкривати гаражні ворота.

Для власників iPhone компанія Apple розробила автомобільний інтерфейс iOS, а водії можуть використовувати голосового помічника Siri, натискаючи відповідну кнопку на кермі. Розробники Android Auto також підготували багато цікавих функцій для користувачів. Компанія Google забезпечила доступ до великої кількості програм, включаючи навігаційні карти, музику, дзвінки, повідомлення, соціальні мережі та голосового помічника.

Не зволікайте та відвідайте нашу компанію, ми забезпечимо комфорт вашої поїздки.