Меню

Авто з Польщі

Мрієте про власний автомобіль з Польщі? Ваш пошук завершено! Ми — професіонали у справі підбору та імпорту автомобілів із Польщі, готові втілити вашу мрію в реальність. Наша команда пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з придбанням, транспортуванням та оформленням автомобілів із Польщі.
500$
В послугу входить:

 • Пошук та підбір необхідного автомобіля в Польщі;
 • Перевірка документів та історії автомобіля по базам даних;
 • Здійснення оплати за куплене авто;
 • Оформлення всіх необхідних документів для експорту;
 • Доставки авто в Україну та його подальша доставка на митницю;
 • Розмитнення авто та внесення митних платежів;
 • Проходження процедури сертифікації автомобіля;
 • Реєстрація автомобіля в сервісному центрі МВС;
    Нажаль, в рамках послуги "Авто з Європи" ми не працюємо з автомобілями, вік яких перевищує 7 років

    Авто наших клієнтів

    ПОЛЬСЬКІ АВТОМОБІЛІ З ЛІЗИНГОВИХ АУКЦІОНІВ З ЧЕСНИМ ПРОБІГОМ

    Індивідуальний підбір авто

    • Гарантія кінцевої вартості
    • Працюємо офіційно по договору
    • Супровід на всіх етапах роботи
    • Страхування авто від пошкоджень
    • Сертифікація та постановка на облік
    Отримайте прорахунок
    вартості авто "під ключ"
    Залиште заявку - і отримайте консультацію експерта та підбірку авто з повним прорахунком під свій бюджет

    Наш YouTube канал

    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.
    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.

    Поширені запитання

    Інші послуги

    Пригон авто з Польщі

    Пригон авто з Польщі на даний момент є мабуть одним з найпопулярніший способів покупки автомобіля. І в цьому є сенс, адже можна зекономити досить багато грошей та отримати надійний, в гарному стані автомобіль. А якщо скористатися послугами компанії Автопідбір, то ще й можна значно скоротити час на пошуки та підбору авто.

    Підбір автомобіля з Польщі – це вигідна пропозиція, особливо, якщо ви шукаєте більший вибір автомобілів або вас цікавлять певні марки чи моделі. Як відбувається процес підбору автомобіля від компанії Автопідбір?

    1. Визначення потреб. Спочатку визначаються потреби клієнта та вимоги до автомобіля. Це включає в себе бюджет, тип автомобіля, марку, модель, рік випуску, тип двигуна, об'єм багажника та інші параметри, які є важливими для замовника.

    2. Пошук автомобіля. Компанія вже має налагоджений процес пошуку авто з Польщі, володіє великою базою інтернет-ресурсів тапродавців.

    3. Контакт з продавцями. Спеціаліст зв'язується з продавцем, щоб дізнатися більше про автомобіль, який зацікавив, та розпитує про їхню історію обслуговування, технічний стан і ціну.

    4. Огляд та тест-драйв. При потребі продавець може надати додаткові фото чи відео, а також є можливість провести тест-драйв особисто або його може провести спеціаліст компанії.

    5. Покупка і переговори. Після знайдення підходящого автомобіля працівник проводить переговори щодо ціни і інших умов покупки.

    Питання, які задасть експерт замовнику для підбору автомобіля:

    · бюджет ( скільки клієнт готовий заплатити за авто);

    · під які потреби потрібна машина (для подорожей, для щоденних поїздок чи роботи);

    · розміри авто (кількість місць, габарити бажаного відділення);

    · проходимість ( по яких дорогах буде їздити автомобіль: траса, бездоріжжя чи міські дороги);

    Якщо ж Ви вже остаточно обрали марку та модель автомобіля, то це ще пришвидшить процес купівлі. Компанія по підбору вже точно буде знати всі ваші вподобання і зможе в найкоротші терміни обрати для Вас найкращий варіант.

    Пригон авто з Польщі

    Компанія може приганяти машини з Європи, якщо вона має відповідні зв'язки, ресурси і знання процесу. Ось загальний огляд кроків, які компанія виконує для пригону машини з Європи:

    · Вибір і замовлення автомобіля. Замовник обирає марку, модель і конфігурацію автомобіля, який відповідає його вимогам. Працівник шукає підходящі варіанти у Кракові, Вроцлаві, Варшаві та інших містах Польщі і узгоджує їх. Він може листуватися з різними продавцями в Польщі або використовувати аукціони для придбання автомобіля.

    · Оцінка стану автомобіля. Перед придбанням автомобіля компанія оцінює його технічний стан і внутрішні характеристики, включаючи пробіг, історію обслуговування, відсутність аварій та інші фактори.

    · Документація і імпортні формальності. Компанія оформляє всю необхідну документацію для імпорту автомобіля в Україну. Це включає в себе оформлення імпортних дозволів, митну декларацію та інші документи.

    · Мито і податки. Сплачуються всі необхідні мита і податки, які встановлені законодавством країни для імпорту автомобіля.

    · Транспортування і доставка. Після покупки автомобіля організовується його транспортування до своєї країни. Це може включати в себе використання автомобільних перевізників або залізниці.

    · Реєстрація і післяпродажне обслуговування. Після пригону автомобіля компанія оформлює його реєстрацію відповідно до законів України та надає післяпродажне обслуговування для покупців.

    Це загальний процес, і він може різнитися в залежності від компанії, продавця, замовник та інших факторів. Важливо мати розуміння всіх правил і вимог, пов'язаних з імпортом та реєстрацією автомобіля в конкретній країні.

    В теперішній час важко уявити життя без власного авто, тому важливо обрати міцний та надійний автомобіль для Ваших потреб. У цьому Вам допоможе компанія Автопідбір, яка з радістю проконсультує та допоможе у виборі та купівлі транспорту.
    Залиште номер телефону і ми зв'яжемось із вами
    Або зателефонуйте нам
    +38 (096) 281 02 13