Меню

Авто з Нідерландів

Мрієте про власний автомобіль з Нідерландів? Ви на правильному шляху! Ми — справжні експерти в підборі та імпорті автомобілів з Нідерландів, готові зробити вашу мрію реальністю. Наша команда пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з покупкою, транспортуванням та оформленням автомобілів.
500$
В послугу входить:

 • Пошук та підбір необхідного автомобіля в Нідерландах;
 • Перевірка документів та історії автомобіля по базам даних;
 • Здійснення оплати за куплене авто;
 • Оформлення всіх необхідних документів для експорту;
 • Доставки авто в Україну та його подальша доставка на митницю;
 • Розмитнення авто та внесення митних платежів;
 • Проходження процедури сертифікації автомобіля;
 • Реєстрація автомобіля в сервісному центрі МВС;
    Нажаль, в рамках послуги "Авто з Європи" ми не працюємо з автомобілями, вік яких перевищує 7 років

    Авто наших клієнтів

    АВТОМОБІЛІ З ЛІЗИНГОВИХ АУКЦІОНІВ З ЧЕСНИМ ПРОБІГОМ

    Індивідуальний підбір авто

    • Гарантія кінцевої вартості
    • Працюємо офіційно по договору
    • Супровід на всіх етапах роботи
    • Страхування авто від пошкоджень
    • Сертифікація та постановка на облік
    Отримайте прорахунок
    вартості авто "під ключ"
    Залиште заявку - і отримайте консультацію експерта та підбірку авто з повним прорахунком під свій бюджет

    Наш YouTube канал

    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.
    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.

    Поширені запитання

    Інші послуги

    Пригон авто з Нідерландів

    Автомобіль вже давно перестав бути розкішшю, перетворившись на засіб пересування, який необхідно мати у великому місті, такому, як Львів, Київ та інші.

    Купівля автомобіля – серйозна річ. Не кожен здатний зробити це самостійно, через відсутність належної компетенції у цій галузі. Складність полягає у величезному асортименті. Вибрати з усього цього різноманіття справді гідне авто досить важко. Тому допомога в купівлі автомобіля з пробігом – необхідний захід, якого потребує кожен, хто зважився його придбати.

    Відомо, що попит народжує пропозицію. Тому з'являються компанії, які надають таку послугу, як вибір авто на замовлення. Вони свою допомогу пропонують справжні професіонали своєї справи.

    Підбір автомобіля з Нідерландів, справа серйозна. Потребує спеціальних знань, багато часу та сил. Купівля бажаного автомобіля може виявитися дещо складнішим, ніж передбачалося вами до моменту занурення в дане питання, лише занурившись з головою в пошук і переглянувши в живу кілька оголошень з інтернету починаєш розуміти, що те, що написано в оголошенні і зображене на фотографії, може кардинально відрізнятися від того, що бачиш вживу і це бентежить.

    Компанія Автопідбір надає послугу у персональному підборі автомобіля. Ми шукаємо автомобілі на замовлення в Амстердамі, Роттердамі та інших містах Нідерландів.

    Допомога при підборі авто потрібна майже кожному, якщо його робота не пов'язана з ремонтом та обслуговуванням транспортних засобів або їх продажем. Навіть, якщо ви добре знаєтеся на машинах, але при цьому працюєте в якійсь іншій сфері при повній зайнятості, вам доведеться витратити величезну кількість часу на пошук і попередній аналіз цікавих оголошень, а цього часу у людей, які працюють, як правило, немає.

    Ми беремо на себе всю рутину відсіву сміттєвих варіантів оголошень, оперативно виїжджаємо на огляд привабливих варіантів, робимо комплексну діагностику, надсилаємо фото/відео звіти перевірених екземплярів, торгуємось із продавцем. Якщо оглянутий авто вам сподобався за погодженням з вами, можемо дати завдаток продавцю.

    Якщо ви розбираєтеся в машинах, ви можете особисто оглянути ще раз авто перед придбанням, якщо ні, то можете просто покластися на нас, як зробили це багато інших наших клієнтів або приїхати на огляд підібраної нами машини зі стороннім технічним фахівцем, який проведе повний технічний аудит нашої роботи. У будь-якому випадку наша послуга підбору авто буде вам корисною і дозволить заощадити величезну кількість, часу, сил та грошей.

    Як здійснюється підбір та пригон авто з Нідерландів?

    Після того, як ми уклали з Вами договір - з вами зв'яжеться спеціаліст з підбору і почне пошук авто, що підходять під Ваші критерії. Як тільки ми знайдемо потрібні варіанти - ми відразу ж надішлемо їх Вам і, якщо вас все влаштує, фахівець з підбору зв'яжеться з вами для обговорення ставки на обране вами авто з остаточним розрахунком ціни. Після перемоги на аукціоні Вам буде надано повний звіт угоди.

    Як здійснюється доставка авто з Нідерландів?

    Автомобілі з Нідерландів доставляються автовозами. Після оплати виграного лоту Ваш менеджер буде повідомляти вам про етапи транспортування та готувати відповідні документи. Ми також можемо доставити авто у будь-яку точку світу. Усі автомобілі фотографуються на кожній стадії перевезення

    Якщо у вас залишилися питання про те, як компанія Автопідбір у Львові надає допомогу в підборі авто в Нідерландах, зателефонуйте або напишіть нам, ми дамо вам детальну консультацію
    Залиште номер телефону і ми зв'яжемось із вами
    Або зателефонуйте нам
    +38 (096) 281 02 13