Меню

Авто з Литви

Бажаєте власний автомобіль з Литви? Ваш пошук завершено!
Ми — експерти в підборі та імпорті автомобілів з Литви, готові здійснити вашу мрію. Наша команда надає повний спектр послуг, пов'язаних з покупкою, доставкою та оформленням автомобілів.
500$
В послугу входить:

 • Пошук та підбір необхідного автомобіля в Литві;
 • Перевірка документів та історії автомобіля по базам даних;
 • Здійснення оплати за куплене авто;
 • Оформлення всіх необхідних документів для експорту;
 • Доставки авто в Україну та його подальша доставка на митницю;
 • Розмитнення авто та внесення митних платежів;
 • Проходження процедури сертифікації автомобіля;
 • Реєстрація автомобіля в сервісному центрі МВС;
    Нажаль, в рамках послуги "Авто з Європи" ми не працюємо з автомобілями, вік яких перевищує 7 років

    Авто наших клієнтів

    ЛИТОВСЬКІ АВТОМОБІЛІ З ЛІЗИНГОВИХ АУКЦІОНІВ З ЧЕСНИМ ПРОБІГОМ

    Індивідуальний підбір авто

    • Гарантія кінцевої вартості
    • Працюємо офіційно по договору
    • Супровід на всіх етапах роботи
    • Страхування авто від пошкоджень
    • Сертифікація та постановка на облік
    Отримайте прорахунок
    вартості авто "під ключ"
    Залиште заявку - і отримайте консультацію експерта та підбірку авто з повним прорахунком під свій бюджет

    Наш YouTube канал

    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.
    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.

    Поширені запитання

    Інші послуги

    Пригон авто з Литви

    З кожним днем автомобілі з Литви стають все популярнішими серед українців, адже можна значно зекономити на купівлі вживаного авто у дуже хорошому стані. У Литві всі транспортні засоби зобов'язані вчасно проходити техогляд, тому кожна машина є доглянута, вчасно відремонтована. Обрати автомобіль можна самостійно або ж звернутися до команди професіоналів для підбору авто. Якщо Ви не надто сильно розбираєтеся в авто та їхніх характеристиках, то краще все ж таки обрати компанію з пригону авто, щоб бути впевненим на всі 100% у якості та надійності.

    Підбір авто у Литві

    Послуга підбору автомобілів із пробігом від компанії Автопідбір знімає більшість питань. Ви замовляєте підбір авто за маркою, моделлю, комплектацією, кращими кольорами, опціями, пробігом і станом, і все інше фахівці беруть на себе. Моніторинг оголошень, попередню оцінку, діагностику та виїзні перевірки авто, спілкування з продавцями. Поки ви займаєтеся своїми справами, експерт надсилає вам на узгодження варіанти, що найбільш підходять за заявленими параметрами. А коли знаходиться найоптимальніший і найкращий, організуєм угоду, за підсумками якої, ви отримуєте юридично чистий автомобіль з повним описом його стану на момент покупки.

    Звертаючись до компанії Автопідбір, ви отримуєте якісні послуги з вибору авто і не тільки. Ми робимо підбір автомобілів з пробігом та нових авто у Вільнюсі та інших містах Литви, а також організовуємо доставку в Україну та допомагаємо з оформленням усіх документів.

    Як пригнати авто з Литви?

    Купити автомобіль за кордоном можна через фірму-посередника чи перегнати самому. Перший варіант простіше, але вимагає додаткових затрат. При виборі компанії необхідно вивчити відгуки, а контракт доставки краще показати юристу.

    Розповідаємо, як відбувається перевезення автомобіля з-за кордону через посередника.

    1. Покупець звертається до фірми із закупівлі машин та залишає заявку на підбір. У документі вказує основні вимоги: марка, модель, рік випуску, пробіг, тип коробки передач, паливо, комплектація.

    2. Посередник пропонує кілька авто з іноземних аукціонів. Після вибору потрібного варіанту клієнт укладає договір на підбір та доставку автомобіля та вносить передоплату – 10-30% від вартості машини.

    3. Посередник зв'язується з продавцем та з'ясовує деталі угоди — ціну, технічний стан авто, готовність документів до продажу.

    4. Посередник виїжджає до продавця для огляду машини та з'ясовує, чи є дефекти, чи були ДТП, чи всі документи готові для перевезення через кордон , чи зробить продавець знижку.

    5. Якщо покупець погоджується на угоду, посередник виписує рахунок. Після оплати розраховується із продавцем та оформляє документи на транспортування.

    6. Посередник переганяє автомобіль до України своїм ходом або на автовозі. Можуть доставити до під'їзду або на стоянку посередника. Також покупцю передають техпаспорт, договір купівлі-продажу , митні документи — вони потрібні для встановлення машини на облік.

    7. При необхідності покупець оплачує витрати за паливо, послуги автовозу, переправлення поромом, мито.

    8. Покупець ставить машину на облік, отримує українські номери, техпаспорт.

    За цим алгоритмом можна привезти машину самому, але це складніше. Треба знати нюанси українського та закордонного законодавства, вивчити правила проходження митниці та заповнення документів. У разі помилок авто можуть не пропустити через кордон або виникнуть проблеми із постановкою на облік в Україні.

    Що входить до послуг Автопідбору?

    Компанія пропонує послугу «під ключ». У вартість входить:

    · підбірку машини на іноземних аукціонах;

    · поїздка представника фірми у Литву для огляду та купівлі авто;

    · виготовлення транзитних номерів;

    · оформлення документів та внесення депозиту для перевезення машини через кордон ;

    · витрати на паливо;

    · витрати на пором, автовоз;

    · розмитнення;

    · комісія посередника.

    Суми витрат різняться залежно від країни, марки, моделі, віку автомобіля, типу двигуна, способу перевезення, наявності документів.
    Залиште номер телефону і ми зв'яжемось із вами
    Або зателефонуйте нам
    +38 (096) 281 02 13