Меню

Авто з Італії

Мрієте про власний автомобіль з Італії? Ви на правильному шляху! Ми — справжні експерти в підборі та імпорті автомобілів з Італії, готові зробити вашу мрію реальністю. Наша команда пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з покупкою, транспортуванням та оформленням автомобілів.
500$
В послугу входить:

 • Пошук та підбір необхідного автомобіля в Італії;
 • Перевірка документів та історії автомобіля по базам даних;
 • Здійснення оплати за куплене авто;
 • Оформлення всіх необхідних документів для експорту;
 • Доставки авто в Україну та його подальша доставка на митницю;
 • Розмитнення авто та внесення митних платежів;
 • Проходження процедури сертифікації автомобіля;
 • Реєстрація автомобіля в сервісному центрі МВС;
    Нажаль, в рамках послуги "Авто з Європи" ми не працюємо з автомобілями, вік яких перевищує 7 років

    Авто наших клієнтів

    АВТОМОБІЛІ З ЛІЗИНГОВИХ АУКЦІОНІВ З ЧЕСНИМ ПРОБІГОМ

    Індивідуальний підбір авто

    • Гарантія кінцевої вартості
    • Працюємо офіційно по договору
    • Супровід на всіх етапах роботи
    • Страхування авто від пошкоджень
    • Сертифікація та постановка на облік
    Отримайте прорахунок
    вартості авто "під ключ"
    Залиште заявку - і отримайте консультацію експерта та підбірку авто з повним прорахунком під свій бюджет

    Наш YouTube канал

    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.
    На нашому YouTube каналі ви можете ознайомитися з тест-драйвами популярних моделей автомобілів. Так само на каналі є безліч корисної інформації, яка стане в нагоді при самостійному пошуку та перевірці автомобіля перед покупкою.

    Поширені запитання

    Інші послуги

    Пригон авто з Італії

    Якщо вам необхідно придбати авто з пробігом з Італії, компанія Автопідбір вирішить проблему швидко та кваліфіковано. У нашій команді працюють енергійні люди, котрі люблять свою роботу. Вони цінують час кожного клієнта.

    Зв'язатися з нами досить просто: зателефонувавши, замовивши зворотній дзвінок або залишивши заявку безпосередньо на сайті. Для пригорну авто Ви укладаєте договір із зазначенням марки, комплектації автомобіля, які кошти плануєте витратити на покупку. Після отримання передоплати професійний підбір виконує експерт компанії.

    Що являє собою допомога у пригоні авто з Італії?

    Експерти ретельно вивчають авторинок, відсіваючи непотрібні, сумнівні варіанти, підбираючи те, що необхідно, відповідно до бажань і можливостей клієнта. Основна перевага даного етапу роботи в тому, що замовник не витрачає на досить тривалий процес свій час, якого у зайнятої на роботі людини просто може не виявитися. Справді, щоб самому здійснити підбір автомобіля, потрібно вивчити розміщені в інтернеті оголошення, на кожне з яких витрачається мінімум 10 хвилин. Далі – зв'язок з продавцем чи при можливості особистий огляд. Не гарантія, що машина сподобається, і ви її придбаєте. Якщо угода не відбудеться, повертаємось до початкового етапу, тобто знову пошук авто за оголошеннями. З нами такої рутини у вас не буде. Спеціаліст вивчає весь можливий ринок, комунікує з продавцями та виїжджає на огляд, здійснюючи підбір автомобіля з усіх існуючих варіантів. Це величезна економія часу клієнта.

    Обов'язкові зустрічі клієнта та фахівця не є необхідністю. Відповідні варіанти (фотографії автомобілів, інтер'єр, дефекти), результати ретельного огляду замовник отримує у месенджерах.

    Перевага роботи з компанією Автопідбір

    · Наші фахівці належним чином перевіряють документи на авто і дають 100% гарантію того, що ви купуєте машину, яка абсолютно «чиста» з юридичної точки зору: не значиться у викраденні, не є заставою за невиплаченим кредитом і таке подібне. Дані (VIN , номер двигуна) звіряються з базами даних.

    · Як правило, власники не афішують історичний аспект транспортного засобу, що продається: аварії, заміна основних компонентів, фарбування кузова. Ззовні все красиво та ідеально. Навіть досвідчене око не завжди помітить момент, який неприємним чином розкриється в результаті експлуатації вже придбаного авто. Наші фахівці мають необхідне професійне та якісне обладнання, щоб провести повну та комплексну діагностику, виявити неприємні моменти, якщо такі є. Товщиномір вимірює лакофарбове покриття, виявить, чи збереглося заводське фарбування або машина перефарбовувалася (повністю, частково). Тест-драйв та комп'ютерна діагностика виявлять працездатність всіх основних вузлів: двигун, коробка передач, гальмівна система, система охолодження двигуна тощо.

    · Ми аналізуємо стан та вартість виставленого на продаж агрегату. У разі явного завищення, знизимо ціну на реальну, відповідну агрегату, що продається. З нами ви витратите менше, ніж передбачалося.

    Допомога в підборі бу машини, яку пропонує Автопідбір заощаджує ваші кошти. Адже для того, щоб оглянути автомобіль, доведеться зв'язуватися з продавцем або ж самому їхати на огляд, а це вже великі витрати особистого часу. Тому цю всю процедуру ми беремо на себе. За всіма відповідними замовленнями виїзд здійснюється нашим агентом. Він, таким чином, бере на себе левову частку тимчасових та фінансових витрат.

    Наша допомога при покупці автомобіля з пробігом не зводиться лише до пошуку. Після того, як потрібний агрегат знайдено та відповідає всім заявленим критеріям замовника, ми не кидаємо свого клієнта. Фахівець із замовником виїжджають до продавця разом або зв'язуються онлайн. Усі необхідні документи готуються заздалегідь. Договір купівлі-продажу укладається кваліфікованими фахівцями та готовий до підписання. Його на угоду привозить експерт, який здійснює підбір авто в Італії.
    Залиште номер телефону і ми зв'яжемось із вами
    Або зателефонуйте нам
    +38 (096) 281 02 13